Хто з нас не хотів би багато подорожувати та відкривати для себе нові куточки землі. Сьогодні ви дізнаєтеся кілька порад, як об'їздити півсвіту і не витрачати на це шалені гроші.

По-перше, не варто уникати бюджетних (Low Cost) авіакомпаній. Дивно, але це найнадійніші літаки - за 30 років їх існування не з'явилося жодної аварії такого типу літаків. А ось ціни у них дійсно на авіаквитки Львів Мюнхен менші в рази. Правда, розраховувати на безкоштовне вино або харчування в польоті не доведеться, але ж це в подорожі не головне.

Час покупки квитка

Існує цікава закономірність: за 3, 7, 14 і 21 день до вильоту можна знайти квитки дешевше. Найвищі ціни припадають, звичайно, на вихідні, передсвяткові та післясвяткові дні. У робочі будні часто діють більш дешеві тарифи.

Найдешевші завжди ті поїздки, у яких суворо обмежені терміни між прильотом та відльотом з країни. Мінімальний термін перебування найчастіше обмежується вночі з суботи на неділю, але часом це просто три або сім днів. Максимальний термін, як правило, становить один місяць, але іноді може бути збільшений до трьох місяців.

Спеціальна пропозиція від авіакомпаній

Кількість квитків за дешевими тарифами завжди обмежена. Тому щоб дізнатися першим про акцію, не завадить зареєструватися на сайті авіакомпанії та завжди бути в курсі вигідних пропозицій.

У певні періоди українці практично не літають. Це час з початку вересня до кінця листопада, після 15 січня до кінця березня (після новорічного відпочинку гроші, як правило, закінчуються) і після травневих свят.

Часом квиток назад коштує дорожче, ніж квиток туди і назад. Однак це не відноситься ні до внутрішніх рейсів, ні до Low Cost перевезень. Навпаки, якщо ви плануєте летіти бюджетними авіакомпаніями, часто рейс в обидва боки однієї авіакомпанією виявляється дорожче, ніж різними. Головне не забувати про правила в'їзду та виїзду в країну. Наявність зворотного квитка буває обов'язковим.

Квитки для поїздки з кількома зупинками

Їх краще купувати окремо. При покупці єдиного квитка його вартість практично завжди вище. Може трапитися і так, що ви не встигнете на відправляння свого наступного рейсу. Якщо квитки були куплені в одній «зв'язці» або в однієї авіакомпанії, пасажирів відправлять на інших літаках через інші міста.

Авіаквиток з зупинками довжиною менше 24 годин завжди буде коштувати дешевше аналогічного квитка з зупинками на більший час. Це відбувається через стягування додаткових зборів в аеропортах пересадки.